“PILSĒTAS EKO SERVISS” transportbūvju un teritoriju uzkopšana un uzturēšana.

Par mums

SIA “PILSĒTAS EKO SERVISS” ir dinamiska organizācija, kura nodarbojas ar ielu ikdienas uzturēšanu un teritoriju uzkopšanu. Ikdienā uzņēmums uztur vairāk nekā 2 000 000 m2 dažāda tipa ārējas teritorijas, nodrošinot pilnu uzturēšanas darbu kompleksu ziemas un vasaras sezonās. Par gājēju un satiksmes kustības drošību, teritorijas tīrību rūpējas 80 darbinieki. Vīzija Kļūt par vadošo uzņēmumu ielu uzturēšanas nozarē Rīgas reģionā. Vērtības Kvalitāte - kas balstās uz pieredzi un zināšanām Godīgums un uzticamība Attīstība - kas balstās uz videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanu Droša darba vide darbiniekiemVēsture un attīstība SIA "PILSĒTAS EKO SERVISS" dibināta 2003.gada 03. jūnijā. Kopš dibināšanas sākuma uzņēmums ir veiksmīgi attīstījies teritorijas tīrīšanas un uzturēšanas tirgū Rīgā un tās apkārtnē. Veiksmīgas attīstības pamatā ir katra klienta vēlmju rūpīga izzināšana un kvalitatīvu pakalpojumu savlaicīga sniegšana. Galvenais uzsvars pakalpojumu sniegšanā tiek likts uz moderniem tehniskiem un organizatoriskiem risinājumiem, nodrošinot kvalitāti un efektivitāti. Uzņēmumā ir ieviesta un tiek uzturēta kvalitātes vadības sistēma atbilstoši šādu standartu prasībām:  ISO 9001:2015 "Kvalitātes vadības sistēmas" , ISO 14001:2015 "Vides pārvaldības sistēmas" un ISO 45001:2018 "Arodveselības un darba drošuma pārvaldības sistēmas. Prasības un lietošanas norādījumi".

Vairāk
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes!

• Mēs izmantojam sīkdatnes vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai un satura kvalitātes uzlabošanai.
• Sīkdatnes, kas nodrošina Jūsu pieprasīto pakalpojumu darbību.
• Sīkdatnes, kas mums sniedz informāciju par interneta vietnes www.pekos.lv apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana. Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt SIA "PILSĒTAS EKO SERVISS" sīkdatņu politiku.

Šī privātuma atruna nosaka kārtību kā SIA "PILSĒTAS EKO SERVISS" (turpmāk – Sabiedrība) veic personas datu apstrādi saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulu Nr.2016/679 (turpmāk – Regula), Fizisko personu datu apstrādes likumu, kā arī citiem Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem tiesību aktiem.